Oprogramowanie do zarządzania firmą – kluczowe narzędzie dla efektywnego biznesu

Nieustannie ewoluujące środowisko współczesnej gospodarki i biznesu sprawia, że sprawne kierowanie firmą może okazać się sporym wyzwaniem. Z pomocą przychodzą nowoczesne narzędzia ERP, które czynią zarządzanie przedsiębiorstwem o wiele łatwiejszym i bardziej efektywnym. Czym wyróżnia się oprogramowanie do zarządzania firmą od Euroimpex? Zachęcamy do zapoznania się z treścią artykułu.

Zarządzanie obiegiem dokumentów i bezpieczeństwo danych

Jednym z kluczowych elementów efektywnego zarządzania firmą jest kontrola prawidłowego obiegu dokumentów oraz bezpieczeństwo danych. W asortymencie marki Euroimpex dostępne jest oprogramowanie, które zostało stworzone z myślą o optymalizacji procesów związanych z ochroną informacji wrażliwych.

W ramach Documaster Easy Office pracownicy mogą korzystać z takich funkcji, jak wydruk poufny i podążający, zarządzanie kolejką wydruków czy różnicowanie praw dostępu – opcje te pozwalają na łatwe zarządzanie dostępem do dokumentów, eliminując ryzyko ich wycieku poza krąg osób upoważnionych.

Optymalizacja kosztów druku i ochrona materiałów eksploatacyjnych

Oprogramowanie do zarządzania firmą (https://euroimpex.pl/program-do-zarzadzania-firma/) Documaster Multiaudit pozwala na skuteczną optymalizację firmowych wydatków. Program ten umożliwia monitorowanie każdego wydruku w firmie, co przekłada się na średnie obniżenie kosztów tego procesu o 30%. Co więcej, możliwość kontroli nad przyznawaniem dostępów poszczególnym pracownikom oraz monitorowanie ich statystyk eliminuje jednocześnie ryzyko ewentualnych nadużyć

Zobacz również  Jak poprawić rentowność działalności przedsiębiorstwa?

Warto także wspomnieć, że specjaliści z Euroimpex oferują klientom kompleksową, całodobową opiekę serwisową online, dzięki czemu urządzenia pracują bez przestojów, co wpływa dodatkowo na oszczędność kosztów.

Jak usprawnić pracę zdalną? Funkcjonalności oprogramowania do zarządzania firmą od Euroimpex

W asortymencie producenta dostępne są także innowacyjne systemy działające w modelu cloud, integrujące się z modułem drukowania, kopiowania, skanowania oraz OCR. Narzędzia, takie jak Documaster Office in the Cloud, Documaster Event Cloud oraz Documaster Everywhere, zapewniają wygodną pracę zdalną, obsługę konferencji oraz możliwość korzystania z urządzeń wielofunkcyjnych w miejscach publicznych.

Warto także wspomnieć, że oferowane przez Euroimpex produkty przeszły wszystkie niezbędne testy kompatybilności z urządzeniami wielofunkcyjnymi. Produkty te posiadają dodatkowo certyfikat PN-EN ISO/IEC 27001:2017-06, potwierdzający zgodność podejmowanych procesów, usług i procedur z globalnymi standardami Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

Wybierz sprawdzone produkty od Euroimpex

Firma Euroimpex oferuje szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań, które zostały przetestowane i oznaczone certyfikatami jakości oraz bezpieczeństwa. Nie wiesz, jakie oprogramowanie najlepiej sprawdzi się w przypadku potrzeb Twojej organizacji? Skontaktuj się z ekspertami z Euroimpex, którzy zapewnią Ci kompleksowe doradztwo i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *