Najlepsze gry na PS4, które musisz zagrać już teraz

gry na ps4

Choć PlayStation 4 najlepsze czasy ma już za sobą i obecnie topową konsolą Sony jest PS5, to jednak w dalszym ciągu zakup starszej generacji jest bardzo ciekawym pomysłem. Nie tylko ze względu na o wiele większą dostępność tych konsol na rynku, lecz przede wszystkim z powodu ogromnej bazy genialnych tytułów do zagrania. Po które gry na PS4 warto sięgnąć, gdy nabędzie się tę konsolę?

The Last of Us

Jest to pozycja, która co prawda pojawiła się już na PS3, lecz na nowszej wersji otrzymała spory upgrade graficzny, co znacznie poprawiło jej odbiór wizualny. Z jakiego powodu należy poznać tę grę?
The Last of Us to nie tylko fantastyczna gra akcji, lecz przede wszystkim rewelacyjna historia. Klasyczna opowieść drogi, podczas której dwójka bohaterów przemierzając opanowany przez zombie świat, poznaje się wzajemnie i nawiązuje silną więź. Gra absolutnie obowiązkowa dla każdego posiadacza PS4.

Wiedźmin 3

Inną równie ciekawą pozycją, w którą można zagrać na PS4, jest Wiedźmin 3. Jest to oczywiście gra polskiego studia CD-Projekt, która stała się światowym fenomenem. Na nowo rozbudziła popularność do książek i stała się inspiracją do powstawania serialu telewizyjnego.
Czym zachwyci nas Wiedźmin 3? Przede wszystkim opowieścią, lecz również swojskim, dobrze nam wszystkim znanym klimatem, a także oczywiście ciekawymi walkami i różnorodnymi zadaniami, które nie pozwolą się nudzić przed telewizorem.

Zobacz również  Pozycjonowanie long tail - na czym polega?

Marvel’s Spider-Man

Wydawać by się mogło, że z powodu nadmiaru filmów Marvela historie o superbohaterach straciły nieco na popularności, lecz Marvel’s Spider-Man udowadnia, że jest inaczej.
Z jakiego powodu warto sięgnąć po ten tytuł? Przede wszystkim dlatego, że daje on możliwość genialnego fruwania na pajęczynach pomiędzy nowojorskim wieżowcami. Jeszcze w żadnej grze o człowieku pająku nie zostało to tak dobrze zrealizowane. Co więcej, gracze mają do dyspozycji także bardzo ciekawy i efektowny system walki z przeciwnikami, co sprawia, że rozrywka jest bardzo dynamiczna i satysfakcjonująca.

God of War

Kratos jest bohaterem, którego mogliśmy podziwiać na ekranach telewizorów od wielu lat. Pierwsze gry z jego udziałem były jednak klasycznymi slasherami, których akcja i pokonywanie wrogów grały pierwsze skrzypce.
Na PS4 God of War dostał nowe rozdanie i nową jakość. Nadal oczywiście jest w nim wiele walki i emocjonujących pojedynków z bogami, lecz przede wszystkim jest to dojrzała historia o rodzicielstwie i wyzwaniach, które stawia. Doskonała rozrywka z ważnym przesłaniem.

It Takes Two

Ostatnia pozycja jest szczególna, ponieważ nie da się w nią grać w pojedynkę. Stworzona została, aby grać z osobą towarzyszącą. Historia It Takes Two zaczyna się banalnie i sztampowo — córka rozwodzących się rodziców za sprawą życzenia zmienia ich przypadkowo w zabawki. Teraz od nich, a właściwie od graczy, zależy to, jak powrócą do swojego normalnego życia.
It Takes Two to świetna, zręcznościowa zabawa, która jednocześnie uczy nas wiele o życiu, związkach i miłości. Zdecydowanie najlepiej grać w tę grę ze swoją drugą połówką.

Zobacz również  Co to są niestandardowe grupy odbiorców?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *